گوانگدونگ TIDEDAY صنعتی شرکت با مسئولیت محدود

محصول با کیفیت بالا, خدمات حرفه ای, تامین کنندگان هسته بلوتوث!

انبه شکل کوچک قابل حمل، رادیو FM و بلوتوث بی سیم

اول کیفیت. در Gaoke، ما ایستادگی در باور ما را به ارائه یک بلندگوی بی سیم با کیفیت. از فن آوری های صوتی منحصر به فرد ما به ارگونومی ما، ما تلاش رو به جلو به شما فقط بهترین را. همه چیز از بسته بندی به کتابچه راهنمای به مواد استفاده شده است که با دقت انتخاب شده برای پاسخگویی به بالا ما ...

ارسال درخواست
جزئیات محصول

اول کیفیت.

در Gaoke، ما ایستادگی در باور ما را به ارائه یک بلندگوی بی سیم با کیفیت. از فن آوری های صوتی منحصر به فرد ما به ارگونومی ما، ما تلاش رو به جلو به شما فقط بهترین را. همه چیز از بسته بندی به کتابچه راهنمای به مواد استفاده شده است که با دقت انتخاب شده برای دیدار با استانداردهای ما بالا است. شما می توانید با Tideday نا امید نیست.

نصب شده و ODM پروژه

اجازه دهید ما به شما کمک بلندگوهای بلوتوث بعدی خود را ایجاد کنید. تیم مدیریت ما به شدت در چک ما کیفیت، تعهد ما به مشتریان خود، و سهولت ما از ارتباطات تاکید می کنند. ما سریع برای پاسخ به هر گونه درخواست یا سوالات و استقبال از هر و تمام ایده های. ارسال یک پیام ما و ببینید که چگونه ما می توانیم شریک قابل اطمینان ترین خود را تبدیل.


ویژگی بلندگوی بلوتوث:

· جدید تجربه صدا
گسترده تر طیف گسترده ای به ارمغان می آورد صدای استریو پویا تر است. صدا با تکنولوژی بالا به شما امکان گوش دادن به هنرمندان انتظار شما را به شنیدن، بدون توجه به چه نوع موسیقی به بازی، شما یک صدای واقعی تر را تجربه کنند.

· بلوتوث پایدار و کارآمد
با استفاده از آخرین نسخه بلوتوث 4.0، اطمینان از انتقال صدا در محل برای اطمینان از ثبات بازیکن بلوتوث و بلوتوث نخواهد بود ناپایدار، که منجر به پخش متناوب، ناراحت کننده ایتالیایی خشک است. خوب بلندگوهای بلوتوث، شما باید نسخه بلوتوث خوب استفاده کنید.

· بیشترین طراحی نگرانی
وقتی بلوتوث وصل است، سخنران تلفن به طور پیش فرض نرم افزار پخش نرم افزار پخش شروع خواهد شد. کاملا دست آزاد، یک لینک به طور خودکار بازی. دادن به شما بسیاری از صلح از ذهن، مطمئن باشند که بیشتر از این تجربه.

-------------------------------------------------- -------

نام: سخنران شکل انبه

مدل: AROONNA-01

شعاع انتقال: 7-10M

نسخه بلوتوث: V3.0 + EDR

زمان آماده به کار: 4 روز

صحبت زمان: 5 ساعت

مدت زمان شارژ: 3 ساعت

رنگ: سبز / زرد ظرفیت باتری: 1020Mah

صدا: صدای استریو

استفاده از راه: پوشیدن / کاملا مسطح

زمان پخش: حدود 10 ساعت

حساسیت:> 80dB

نویز تصویر از: CVC6.0

پاسخ فرکانس: 200HZ-از 18Khz


تصاویر اسپیکر بلوتوث:

芒果 英文版 _01.jpg 

芒果 英文版 _07.jpg 

芒果 英文版 _08.jpg 

芒果 英文版 _09.jpg 

芒果 英文版 _12.jpg 

芒果 英文版 _15.jpg 

 

TIDEDAY، در سال 2011 راه اندازی، یکی از برجسته شکل انبه مینی رادیو FM تولید کنندگان اسپیکر های بی سیم بلوتوث قابل حمل در چین است، ارائه به مشتریان خدمات سفارشی و قیمت پایین است. لطفا در صورت به عمده فروشی کالا ارزان و با کیفیت الکترونیکی در چین از کارخانه ما ساخته شده است.

Hot Tags: شکل انبه مینی FM قابل حمل بلندگو رادیویی بی سیم بلوتوث، تولید کنندگان چین، تامین کننده، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی، قیمت پایین، ارزان، ساخته شده در چین
پرس و جو