گوانگدونگ TIDEDAY صنعتی شرکت با مسئولیت محدود

محصول با کیفیت بالا, خدمات حرفه ای, تامین کنندگان هسته بلوتوث!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
اسپیکر بیسیم اسپیکر بیسیم
- Jun 13, 2017 -

اسپیکر بیسیم بلندگو فای

بلندگوهای فای این برنامه دستگاه های Android را به یک وب سرور قدرتمند تبدیل می کند و صداهای مانند بلندگو های بی سیم و ضبط صداهای طرف کامپیوتر را فراهم می کند.

این برنامه می تواند دستگاه های آندروید را به یک سرور وب قدرتمند تبدیل کند و ویژگی هایی مانند بلندگو های بی سیم را فراهم کند: ضبط صداهای طرف کامپیوتر و ارسال سیگنال های صوتی به دستگاه های آندروید. مرور فایل: از طریق رایانه از طریق مرورگر وب، آپلود، دانلود داده ها ذخیره شده در دستگاه های آندروید.

از طریق نرم افزار MAP می تواند تلفن همراه یا PAD (پشتیبانی از محصولات Andrews و سیستم Apple) برای WIFI دستگاه صوتی، تصویری، تصویری پخش صوتی را کنترل کند.

1. آزمایش جدید وضعیت شبکه را برای کمک به پیدا کردن دلایل عدم توانایی اتصال، اضافه کنید.

2. بخشی از UI را اصلاح کنید

3. حل جدول دایرکتوری چینی و فایل چینی نمی تواند اشکال را بارگذاری کند؛

ویرایش وضوح صفحه

QVGA (320 × 240)، WQVGA (400 × 240)، HVGA (480 × 320)، 640 × 360، VGA (640 × 480)، WVGA (800 × 480)، FWVGA (854 × 480)، qHD (960 × 540)، DVGA (640 × 960)، 1024 × 480، WSVGA (1024 × 600)، WXGA (1280 × 800)، XGA (768 × 1280)، 1280 × 720

بلندگوهای فای

نرم افزار باز است

دستگاه صوتی را انتخاب کنید

نوع عملیات را انتخاب کنید

دسته ای را که میخواهید بازی کنید انتخاب کنید

گوشی یا رابط PAD را بازی کنید

لذت بردن از ویرایش بی سیم Wifi بلندگو

بلندگو های بی سیم از 2.4G اولیه، به بلندگوهای بلوتوث و وایفای، در واقع، در زمینه انقلاب شنیداری موسیقی بی سیم هستند. بلوتوث به دلیل فاصله کوتاه انتقال آن، نفوذ ضعیف، نمی تواند به اینترنت و دیگر مسنجر گوش فرا دهد، بسیاری از مردم به سخنرانان WIFI تبدیل شده اند. [1]

بلندگوهای WIFI به WIFI به عنوان وسیله ارتباطی، فاصله انتقال بسیار بیشتر از بلوتوث، نفوذ بهتر و پشتیبانی از بازی آنلاین است. در واقع، بسیاری از خانواده ها زمان بسیار زیادی برای خرید بلندگوها دارند، که اغلب برای استفاده آسان است. "بنابراین، آیا محصولی وجود دارد که بتواند تمام ویژگی های بلندگو WIFI را بدست آورد.

خرید باید روی ویرایش سخت افزار صوتی تمرکز کند

قرار دادن مناسب را انتخاب کنید

از جریان مبتنی بر فن آوری انتقال بی سیم Wi-Fi سخنرانان HiFi، قیمت به طور کلی به چند هزار دلار رسیدن، گران ترین تقریبا 8000 یوان، مصرف کنندگان نیز باید در هنگام انتخاب خود چشم باز کنند. برای بلندگوهای HiFi، تاکید می شود که مواد، اجزای و مواد بر روی بلندگو، سیم با توجه به محصولات HiFi سنتی مطابق با استانداردهای بالا کار می کنند.

برای رسیدن به هدف صحیح صدا، تنظیمات سخت افزاری صوتی بسیار مهم است. انتخاب برای تمرکز بر بالا، متوسط و باس مستقل از صدا است، به ترتیب توسط یک تقویت کننده مستقل هدایت شده برای جلوگیری از نفوذ متقابل است. صدای رانده مستقل، حتی اگر سیستم تقویت فرکانس با فرکانس پایین به حد مجاز برسد، فرکانس بالا هنوز تحت تاثیر قرار نمی گیرد، باقی می ماند روشن و با صدای بلند است. تکنولوژی "کواکسیال" می تواند جلوه های صوتی طبیعی بیشتری را منتشر کند، صدای تتریس در داخل باس پنهان شده، از نقطه همان موضوع موسیقی، چه فرکانس پایین، فرکانس متوسط یا فرکانس بالا، می تواند توسط واحد درایو انتقال داده شود. [2]

بعضی از سخنرانان HiFi همچنین یک "بهترین منطقه گوش دادن" وسیع ایجاد می کنند، نه به موقعیت گوش دادن و از کیفیت عالی صدا لذت می برند. ترانسفورماتور تروییدی با عملکرد بالا در سطح بالا تا انتهای بلندگو فعال به حداقل سر و صدا و پایان دادن به تداخل الکترومغناطیسی، پیشرفته سیستم پیکربندی سیستم تقویت HiFi.

از نظر طراحی، برخی بلندگوهای HiFi با دو حالت دسکتاپ یا سه پایه، با توجه به قرار دادن بلندگو اصلی برای انتخاب، اگر بیش از حد نزدیک به دیوار نیز می تواند از پلاگین سر و صدا اسفنج برای جذب بیش از حد رفلکس باس استفاده کنید.