گوانگدونگ TIDEDAY صنعتی شرکت با مسئولیت محدود

محصول با کیفیت بالا, خدمات حرفه ای, تامین کنندگان هسته بلوتوث!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
تنظیم چند نقطه ای بلندگو ضد آب
- Aug 02, 2017 -

تنظیم چند نقطه بلندگو ضد آب

در استفاده از بلندگوهای ضد آب با توجه به استفاده از ضد زمینه و صدا مورد نیاز، همراه با ویژگی های مختلف بلندگو برای انتخاب بلندگو. برای مثال، پخش صدای در فضای باز، شما می توانید بلندگو سیلندر الکتریکی مانند نیاز به کیفیت صدای بالاتر، شما باید از جعبه بلندگو الکتریکی و یا صدا صدا استفاده کنید: رادیو عمومی داخلی، مخزن تک تک الکتریکی ساخته شده از بلندگو کوچک: برای گوش دادن به موسیقی و یا با کیفیت بالا بلندگو بلندگو خواهد بود، شما باید ترکیبی از سخنرانان بلند و بلند، مانند سخنرانان را استفاده کنید.

استفاده از بلندگو باید موارد زیر را ذکر کنید:

(1) توجه داشته باشید که امپدانس بلندگو باید با خط خروجی مطابقت داشته باشد.

(2) سخنران از قدرت امتیاز قدرت خود تجاوز نمی کند، در غیر این صورت، سیم پیچ صدا یا پراکندگی سیلیکون صدا را سوزاند.

(3) به درستی مدل بلندگو را انتخاب کنید. مانند استفاده از مربع، باید از واسط سنج استفاده کنید. در داخل خانه استفاده می شود، باید از بلندگو مخروطی استفاده کنید، و بلندگو کمک خوبی را انتخاب کنید.

(4) در طرح سخنران، برای صدای سطح صدا و یکنواخت، می توان بیشتر تنظیم کرد، به طوری که هر مخاطب تقریبا صدای بلند را دریافت می کند، وضوح صدا را بهبود می بخشد.

(5) هنگامی که دو بلندگو با یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرند، توجه به فاز فیزیکی باید پرداخت شود. اگر آن را معکوس کند، صدای آن ضعیف خواهد شد.

شاخ ضد آب دستگاهی است که انرژی الکتریکی را به صدا تبدیل می کند. انرژی های مختلف الکترونیکی به سیم پیچ منتقل می شود. کویل موجب ایجاد تعامل مغناطیسی با آهنربا می شود و باعث می شود دیسک به ارتعاش برسد. همانطور که انرژی الکترونیک در هر زمان تغییر می کند، کوئیل بلندگو ضد آب حرکت رو به جلو یا عقب حرکت می کند، بنابراین سینی بلندگو ضد آب از حرکات پیروی می کند، این بار، میزان چگالی هوا تغییر می کند و صدای تولید می کند .

صدای بلندگو را می توان تقسیم کرد:

1، حرکت سیم پیچ اصل آن استفاده از سیم سیم و خطوط مغناطیسی عمود بر مغناطیسی بین قطبهای شمال و جنوب است، خط توسط خطوط میدان مغناطیسی و تعامل هر دو حرکت جریان، در یک دیافراگم متصل به خط ریشه، با تغییرات جاری در دیافراگم قبل و بعد از حرکت.

2، نوع الکترومغناطیسی. در وسط یک آهنربا U شکل می تواند تنظیم شود که آهن برش را حرکت دهد، هنگامی که جریان از طریق کویل زمانی که آرماتور مغناطیسی و پدیده انفجار مغناطیسی می شود، حرکت می کند و حرکت دیافراگم را انجام می دهد.

3، القایی اصل الکترومغناطیسی مشابه است، اما آرماتور دو برابر می شود و مغناطیسی در دو کوئلی متقارن متقارن نیست، زمانی که جریان سیگنال از طریق دو آرماتور برای شار مغناطیسی مختلف، یکدیگر را حرکت می دهند و حرکت می کنند.

4، نوع استاتیک. معمولا با یک فیلم پلاستیکی با آلومینیوم و دیگر مواد القاء شده مانند درمان تبخیر خلاء، دو دیافراگم نسبت به یک قرار می گیرد، به علاوه یکی از جریان مثبت هنگامی که دیگر باعث ایجاد جریان کوچک، جاذبه متقابل به یکدیگر می شود اثر فشار دادن هوا قادر به ایجاد صدا خواهد بود. مونومر استاتیک به عنوان یک نتیجه از وزن سبک، پراکندگی ارتعاش کوچک است، سه برابر شدن شفاف و شفاف آسان است، قدرت باس زیاد جذب نمی شود و کارایی آن بالا نیست، استفاده از DC و گرد و غبار آسان است.