گوانگدونگ TIDEDAY صنعتی شرکت با مسئولیت محدود

محصول با کیفیت بالا, خدمات حرفه ای, تامین کنندگان هسته بلوتوث!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
حجم شارژر USB نیز یک عامل کلیدی در تب است
- Aug 02, 2017 -

حجم شارژر USB نیز عامل مهمی در تب است

شارژر USB شارژ تب یک پدیده طبیعی است، اما اگر پر با گرم، ما باید توجه به اینکه آیا مشکلات کیفیت محصول. شارژر اصلی USB ریزه کاری های احتمالی را رد نمی کند. همچنین شارژ، توجه کنید که آیا قدرت شارژر USB با فاز تلفن همراه با.

دیگر این است که اگر شارژر USB در یک محل تهویه قرار نداشته باشد تا حرارت یابد یا زمان شارژ بیش از حد طول بکشد، اجزای الکترونیکی داخلی در حالت آماده به کار طولانی، خود گرم خواهد بود. بنابراین مدت زمان طولانی در پلاگین شارژر USB قطعا داغ خواهد شد. یا دیگر شارژر USB شما با وسایل الکتریکی مجهز نیست.

حجم شارژر USB نیز یکی از عوامل کلیدی تب است، به منظور تسهیل حمل، ما اغلب شارژر کوچکتر USB را دوست داریم، جهت تولید کنندگان تحقیق و توسعه نیز به سمت توسعه کوچک و خوب است. اما حجم کوچکتر می شود، عملکرد خنک کننده بدتر می شود، بالاتر از الزامات اجزای الکترونیکی. خازن، خازن با ولتاژ بالا را در همان ظرفیت برای نگه داشتن مورد، نگاه کنید، حجم کوچکتر و کوچکتر است، و در فشار و دمای حتی بهتر است، اما فشار خازن به اندازه کافی کافی نیست، درجه حرارت به اندازه کافی پشت سر هم باز نیست ظرفیت

دوباره با محبوبیت گوشی های هوشمند، شارژر USB در حال حاضر خواستار است، عملکرد دوران 500mA شارژر USB قادر به پاسخگویی به نیازهای کاربر برای سرعت شارژ نیست، و ما در مقابل شارژ سریع، در واقعیت تاریخ سابق اجتناب ناپذیر است، بنابراین جریان شارژ USB معمولی فعلی ما بیشتر از 2A می باشد. این شارژر USB نیز هنگام شارژ خالی است.

دمای شارژر USB با شارژر USB شارژر بسیار بالا است، همچنین رابط بسیار خوبی دارد، مشخصات لوله را تغییر می دهد اگر نه بالا، و سپس جریان از طریق، گرما بیشتر خواهد شد.

با توسعه دستگاه های هوشمند، مصرف برق تلفن همراه در حال افزایش است، که همچنین باعث می شود دستگاه هوشمند فعلی تقریبا روزانه شارژ شود یا حتی چند روز چند بار شارژ شود. بنابراین، برای استفاده راحت، بسیاری از مردم همیشه در شارژر USB در سوکت قرار می گیرند، نه اینکه بدانند که مصرف برق بسیار ترسناک است.

اگر یک میلیارد از 1 میلیارد کاربر تلفن همراه معمولا شارژر USB را در سوکت بگذارند، مصرف برق کافی برای اجرای همزمان 6000 دستگاه تهویه مطبوع در خانه است. این بار ما نمی توانیم کمک کنیم اما تعجب می کنیم که چرا مصرف برق شارژر، چقدر مصرف برق،

بیشتر شارژر USB تلفن همراه یک منبع تغذیه سوئیچینگ، اولین پتانسیومتر 220V به DC است و سپس از طریق تبدیل فرکانس بالا پس از اتصال ترانسفورماتور پالس، خروجی یک خروجی یکسوال ولتاژ DC پایین. حتی اگر جریان خروجی وجود نداشته باشد، بخش فرکانس با فرکانس بالا هنوز در حال عمل است، نیاز به مصرف بخشی از قدرت است.