گوانگدونگ TIDEDAY صنعتی شرکت با مسئولیت محدود

محصول با کیفیت بالا, خدمات حرفه ای, تامین کنندگان هسته بلوتوث!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
رابط USB شارژر USB به کامپیوتر
- Jun 06, 2017 -

یک شارژر USB یک دستگاه است که از یک رابط USB برای اتصال یک کامپیوتر یا یک سر شارژر برای شارژ کردن یک محصول الکترونیکی استفاده می کند.

ذکر شارژر تلفن همراه ممکن است ما فقط به شارژر و گهواره سفر فکر می کنیم، اما ما متوجه شدیم که بسیاری از معتادان بازار سرگرم کننده وجود دارد، علاوه بر شارژر دستی که قبلا معرفی شده بود، شارژر باتری، شارژر USB راحت تر را پیدا کردیم.

شارژر USB این است که تلفن به پورت USB کامپیوتر متصل است، که توسط قدرت پورت USB ارائه شده است، خلاق کامل است. ساختار شارژر بسیار ساده است، هیچ ترانسفورماتور بزرگ، سبک و خطوط داده ای همانند شارژر اصلی با نور زیاد وجود ندارد، مناسب برای سفر خانه، شارژ باید، اصلی را می توان دور انداخته است.

در حال حاضر بسیاری از MP3، تلفن های همراه با شارژر USB مجهز، خط داده به عنوان یک سیم برق، به کامپیوتر به طور خودکار شروع به شارژ؛ همچنین با ترانسفورماتور، پورت خروجی برای رابط USB مجهز است، شما می توانید تمام سوکت استاندارد سوکت را شارژ کنید: شارژر می تواند تلفن را شارژ کند، زندگی مردم را بسیار آسان می کند.

کیت شارژر USB، همچنین به عنوان شارژر MP3 / MP4 شناخته می شود، ورودی AC160-240V، 50 / 60Hz، خروجی دارای رتبه: DC 5V 250mA (برچسب برچسب تا 500mA، اگر شما می خواهید خروجی بیشتر در دراز مدت در حال حاضر، لطفا Q1 را برای 13003 جایگزین کنید) . MP3 و MP4 در کشور تعداد زیادی از محبوب، اما به عنوان ضروری روزانه از شارژر به طور مستقیم با فشار بالا 220V، با نرخ شکست بسیار بالا، آسان به آسیب رساندن ویژگی ها، به خصوص برای خرید محصولات نابالغ، در نهایت، توسط معلم مدرسه سفارش داده شده، ما با یک بسته شارژر تولید انبوه بالغ تماس گرفتیم، اکنون هم به اکثر علاقمندان الکترونیکی علاقه مند است تا به اشتراک بگذارند.