گوانگدونگ TIDEDAY صنعتی شرکت با مسئولیت محدود

محصول با کیفیت بالا, خدمات حرفه ای, تامین کنندگان هسته بلوتوث!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
منبع تغذیه اصلی شارژر USB
- Jul 05, 2017 -

شارژر USB منبع تغذیه اصلی

پیشرفت سریع تکنولوژی الکترونیکی مانند تلفن های هوشمند، رایانه های شخصی قرص، دوربین های دیجیتال، پخش کننده های MP3 و دستیاران دیجیتال شخصی (PDA) و سایر دستگاه های قابل حمل، همچنان به سرعت در حال افزایش است، استفاده بیشتر و بیشتر، به طوری که این محصولات فن آوری در در همان زمان منجر به توسعه محصولات جانبی آن شد. یکی از سریع ترین توسعه شارژر USB، چرا که شارژر USB، آداپتور برق قدرت اصلی این محصولات با تکنولوژی بالا است.

بدون برق هیچ نوع محصولات با تکنولوژی بالا قادر به اجرا نیست، در حال حاضر مردم در جامعه، هیچ تلفن همراه بدون لپ تاپ وجود دارد چه نوع زندگی است؟ واقعا نمیتوانم تصور کنم در زندگی ما دیده ایم که آیا آن را در اتوبوس یا در هتل است، تا زمانی که مردم نشستن بدون توجه به زمانی که اولین چیزی است که خود را از تلفن همراه خود و یا محصولات فن آوری دیگر. برای آنها، این محصولات فناوری تبدیل شده است بخش مهمی از زندگی آنها، از دست دادن این محصولات فن آوری آنها تقریبا نمی تواند زندگی می کنند. این مانند برخی از طراحان تبلیغاتی است، آنها هرگز یک کامپیوتر لپ تاپ نیستند، و هنگامی که کامپیوتر وجود ندارد، پس قادر به کار نخواهند بود. بنابراین در حال حاضر انواع محصولات فن آوری های اجتماعی و زندگی ما ترکیب شده است، و این باعث می شود استفاده از شارژر بسیار بزرگ است.

برای فرد معمولی، یک تلفن همراه با استفاده از یک شارژر USB کافی است، اما برای برخی از کارکنان فروش، تلفن ریشه کار آنها است. هنگامی که تلفن بدون برق است، بنابراین از دست دادن آنها بسیار بزرگ است، به احتمال زیاد به این دلیل که در این زمان هیچ موفقیت باعث از دست دادن یک مشتری مهم است، بنابراین زمانی که آنها از شارژر تلفن استفاده می شود زمانی که آنها نیاز به دو یا بیشتر، شرکت خانه، برخی اغلب به محل خواهد شد چند قرار داده شده است. این فقط یک مثال برای نشان دادن اهمیت شارژر USB است، شارژر معادل با محصولات اصلی انرژی است، هیچ شارژر هیچ محصولات فن آوری نمی تواند اجرا شود.

بنابراین، می توان گفت که بازار شارژر USB، بی نهایت است، تا زمانی که مردم جامعه همچنان نیاز به استفاده از محصولات تکنولوژیکی دارند، باید از شارژر USB استفاده کنند. ما می توانیم تصور کنیم آینده شارژر USB نوعی بازار است، و در حال حاضر توسعه سریع علوم اجتماعی و فن آوری، در این پیشرفت در سرعت محصولات فن آوری خواهد شد بیشتر و بیشتر ظهور، به طوری که باعث شارژر USB تقاضا نیز در حال رشد است.

بنابراین آینده بازار شارژر USB بهتر و بهتر خواهد شد، کمبود بازار یا وضعیت بازار وجود نخواهد داشت، مگر اینکه جامعه دیگر محصولات تکنولوژیکی را نشان ندهد یا مردم دیگر از محصولات تکنولوژی استفاده نکنند. تا زمانی که یک محصول تکنولوژیکی وجود داشته باشد، شما باید از شارژر استفاده کنید، زیرا شارژر USB، آداپتور برق متناوب، تنها راه تامین انرژی برای این محصولات فن آوری است. Varistor مخفف مقاومتی حساس به ولتاژ است، اختصار انگلیسی برای VSR (ولتاژ حساس مقاومتی)، که همچنین به عنوان واریستور اکسید فلزی (Metal-oxide Varistor، MOV) شناخته می شود. آن متعلق به اجزای حفاظت بیش از حد ولتاژ است، مقاومت مقدار با ولتاژ پایانه متفاوت است. ویژگی های اصلی varistor طیف گسترده ای از ولتاژ کار (6V ~ 3000V، به چندین فایل تقسیم شده)، پالس بیش از حد ولتاژ متناظر سریع (چند نانوسکی به ده ها نانو ثانیه)، توانایی مقاومت در برابر ضربه قوی جریان (تا 100A (کمتر از 0.05٪ / ℃) و قیمت پایین است، حجم کوچک است، عمدتا در شارژر برای جذب ولتاژ افزایش (کمتر از 0.05٪ / ℃)، جریان نشت پایین (کمتر از چندین میکروفن تا چند دهم میکروپمپ ها حفاظت ولتاژ، حفاظت از رعد و برق، سرکوب جریان جاری، جذب سنسورها، محدود کردن، سرکوب قوس ولتاژ، کاهش نویز، حفاظت از اجزای نیمه هادی و غیره.