گوانگدونگ TIDEDAY صنعتی شرکت با مسئولیت محدود

محصول با کیفیت بالا, خدمات حرفه ای, تامین کنندگان هسته بلوتوث!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
فرق WiFi با بلندگو بلندگوی بلوتوث
- Dec 27, 2016 -

1، سخنران فاصله، نفوذ بهتر.

2 در مقایسه با بلوتوث، WiFi داده نرخ بالاتر موسیقی غیر مخرب 150 متر، پهنای باند انتقال ویدئو HD می تواند برآورده تقاضای حمل و نقل، بدون اعوجاج و از دست دادن جزئیات ابراز وجود ندارد شما بالاتر کیفیت صوتی کدک, دریافت شاخص صوتی بهتر، و شما می توانید از طریق دیوار راه رفتن، به عنوان فن آوری ایده آل برای کیفیت بالا بی سیم موسیقی پخش می شد.

3، می تواند فای هر دو مستقیم و همچنین از طریق مسیر در شبکه. شبکه بلوتوث را بزرگترین مزیت بیش از WIFI است. مطالعه موردی موجود آی فون. از طریق اتصال فای آی فون بازی هوایی اتصال بلندگو، به طور همزمان تمام سخنرانان در شبکه و بازی صدا های مختلف برای زبان های مختلف در همان زمان در برآورده ساختن نیازهای در حال دیدن سایت وب می تواند قرار داده که در بلوتوث در دسترس نیست.

فای منفی بلندگو:

1، حفظ حریم خصوصی و دخالت از فای بلوتوث. سخنران می تواند به دستگاه های مختلف متصل، دستگاه متصل می تواند فشار بر روی آهنگ.

بلوتوث 2 WiFi به فن آوری بلندگوهای فقط شروع و سخنرانان از قیمت های بالا است.

بالا، در زمینه پوشش شبکه جهانی شدن WiFi بلندگو سیگنال مشکلات بی ثباتی هنوز اما سرگرمی خانواده، مهندسی، سیستم های صوتی وجود دارد، کیفیت موسیقی قدرت خود است. بلندگوی بلوتوث هم که پیدا کردن آن بهتر، البته شنگ تیان طولانی بلوتوث 4.0 تکنولوژی انتقال پهنای باند, مصرف برق کمتر. توسط افراد بیشتر و بیشتر جوان را دوست داشت.