گوانگدونگ TIDEDAY صنعتی شرکت با مسئولیت محدود

محصول با کیفیت بالا, خدمات حرفه ای, تامین کنندگان هسته بلوتوث!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
بلندگو ساختار بلندگو
- Jun 06, 2017 -

ساختار ساب ووفر برای نوع مخروطی، مقدار کمی از صفحه تخت وجود دارد. دیافراگم باس از طیف گسترده ای، دیافراگم آلیاژ آلومینیوم، دیافراگم آلیاژ آلومینیوم منیزیم، دیافراگم سرامیکی، دیافراگم فیبر کربن، دیافراگم پارچه ضد گلوله، دیافراگم فیبر شیشه ای، دیافراگم پروپیلن، دیافراگم کاغذ و غیره وجود دارد.

واحد بلندگو مختلف ویژگی های ویرایش

واحد باس آن ویژگی های صدا سخنران را تعیین می کند، انتخاب نسبتا مهم است. استفاده از دیافراگم آلیاژ آلومینیوم، دیافراگم فیبر شیشه ای واحد باس به طور کلی قطر کوچک است، برای مقاومت در برابر قدرت نسبتا بزرگ است، و استفاده از مخروط تقویت شده، دیافراگم فیبر شیشه ای از واحد باس پخش موسیقی صدا دقیق تر، تعادل کلی خوب است. صدای مخروط طبیعی، ارزان، استحکام خوبی است، حساسیت مواد بالا است، ضعف رطوبت ضعیف است، سازگاری تولید را کنترل سخت است، اما سیستم HiFi بالا با تولید کاغذ از همه جا، به دلیل خروجی صدا بسیار متوسط است، کاهش قابل ملاحظه ای پارچه ضد گلوله، پاسخ فرکانس گسترده ای و اعوجاج پایین تر، انتخاب قوی برای نانوا های قوی است، مضرات هزینه های بالا، فرآیند تولید پیچیده است، حساسیت بالا نیست، موسیقی نور خیلی خوب نیست. گلدان پشم بافته شده، بافت نرم تر است، عملکرد موسیقی نرم و موسیقی نور بسیار خوب است، اما اثر باس ضعیف است، عدم قدرت و شوک. حوضه PP (پلی پروپیلن)، که به طور گسترده ای در بلندگوهای سخنرانان محبوب است، هماهنگی خوب و اعوجاج کم، تمام جنبه های عملکرد قابل ستایش است. علاوه بر این، دیافراگم فیبر مانند و دیافراگم کامپوزیت، و غیره به دلیل قیمت بالا به ندرت در سخنرانان محبوب استفاده می شود.

ویرایش ویژگی فرکانس

به طور کلی، اگر بلندگوهای IF تا زمانی که منحنی پاسخ فرکانس مسطح هستند، محدوده پاسخ فرکانسی کارآیی بیشتر از آن است که در سیستم به تحمل عرض باند فرکانس، امپدانس و حساسیت و واحد فرکانس پایین می تواند سازگار باشد. واحد های آلتو به طور کلی گلدان و گنبد دو هستند. اما اندازه آن و تحمل قدرت از بلندگو بزرگ و مناسب برای پخش صوتی تنها. دیافراگم دیواری Alto به فیلم مخروطی و ابریشمی و سایر مواد نرم افزاری و گاهی اوقات یک مقدار کمی از فیلم توپ گنبد آلیاژی.

نقش سنجنده در بلندگو، تولید انواع سیگنال های فرکانس بالا است، فرکانس عملکرد آن معمولا بیش از 2K است. مورد نیاز کلی برای بلندگوها این است که انتظار میرود که یک پاسخ فرکانس صاف و یک حد بالای پخش فرکانس بالا و همچنین درجهی خاصی از قابلیت مقاومت در برابر یک باند فرکانس کارآمد باشد. ساختار آن به طور عمده شاخ و شکل، نوع مخروطی، بالای توپ و کمربند آلومینیومی و سایر مقوله های اصلی است، بلندگوهای کنونی خانه و سخنرانان مانیتورهای کوچک، رایج ترین گنبد هستند، صدای تختخواب گنبد از مواد جدا شده است به هارد توپ گنبد بالا و نرم دو دسته. گنبد گنبد سخت از آلیاژ آلومینیوم، آلیاژ تیتانیوم، آلیاژ منیزیم، فیلم کامپوزیتی آلیاژ تیتانیوم، فیلم شیشه ای، فیلم الماس و غیره ساخته شده است. گنبد توسط tweeter گنبد سخت بازی می کند و دارای یک احساس فلزی، مناسب برای پخش موسیقی پاپ، موسیقی فیلم و موسیقی اثر است. ساخت آلومینیوم عالی، تیتانیوم آلومینیوم کامپوزیت بلندگو، اما همچنین عملکرد بهتر از موسیقی کلاسیک و آواز. مواد دیافراگم توطئه گنبد نرم دارای یک فیلم سرسخت، غشای ابریشمی ابریشمی، فیلم لاستیکی و پارچه ای ضد گلوله و به همین ترتیب چندین نوع است. واحد تیتی گنبد گنبدی موسیقی هوشمند، آرام، با بیان طبیعی خوب، در عملکرد موسیقی کلاسیک، آواز و دیگر استانداردها با مفهوم موسیقی گوش دادن، مخصوصا دستی، پخش می شود. در سال های اخیر، فیلم ابریشمی، فیلم سهبعدی فیلم ابریشمی، فرکانس پخش بالاترین حد به 40KHZ رسیدن، در تئوری، حداکثر فرکانس تیتیر حداقل 20KHZ، بالاتر و بهتر است. اما فرکانس بالا از حد بالا واحد، قیمت باید گران تر باشد.

اندازه بلندگو به طور طبیعی بزرگتر، ساب ووفر بزرگتر و بزرگتر در قسمت پایین فرکانس عملکرد بهتر است که در خرید می تواند انتخاب شود. بلندگوهای ووفر تئاتر خانگی معمولی بین 5 تا 12 اینچ است و سخنرانان با بلندگوهای با عملکرد بالا نیز به معنای اعوجاج کمتری و کیفیت صدای بهتر هستند.