گوانگدونگ TIDEDAY صنعتی شرکت با مسئولیت محدود

محصول با کیفیت بالا, خدمات حرفه ای, تامین کنندگان هسته بلوتوث!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
وضعیت فن آوری بلندگو Quo
- Jul 18, 2017 -

وضعیت موجود در بلندگو

صحبت کردن در مورد وضعیت فعلی، ویژگی ها و تکنولوژی جدید منحصر به فرد سخنرانان

در سال های اخیر، با توسعه فن آوری صوتی دیجیتال، الزامات بلندگو مورد نیاز است. به منظور رعایت الزامات توسعه تکنولوژیکی، برای پاسخگویی به نیازهای مصرف کنندگان، شرکت های بلندگو مشهور جهان متعهد به بهبود عملکرد سخنرانان موجود، تحقیق و توسعه مواد جدید برای سخنرانان، فن آوری های جدید و استفاده از طراحی های جدید مواد و روش ها.

در حال حاضر سخنران شرکت بزرگ مشهور جهان و وضعیت فناوری سیستم، ویژگی های آن و تکنولوژی جدید منحصر به فرد به شرح زیر است:

اول، وضعیت سخنرانان خارجی و فنون سخنرانان

سخنران حرفه ای

به طور عمده به استفاده از فیلم ها، صحنه، سالن، سالن های ورزشی و موارد دیگر، سخنرانان و سخنرانان اشاره می کند. در سال های اخیر با مواد جدید، فن آوری های جدید، ساختار جدید، توسعه فن آوری های جدید، تکنولوژی استریو، برنامه های کاربردی فن آوری دیجیتال، CD و VCD محبوب، بلندگوهای حرفه ای و سیستم آن پیشرفت چشمگیری داشته است، محصولات جدید همچنان در حال ظهور هستند. ایالات متحده JBL، EV، شرکت BOSE؛ KEF انگلستان، شرکت TONNY؛ ژاپن Matsushita، Pioneer، Mitsubishi، TOA، شرکت YAHAMA، در سال های اخیر راه اندازی انواع سخنرانان حرفه ای و سیستم بلندگو. ویژگی های متمایز آنها، برای مقاومت در برابر قدرت، بیش از 200 وات است؛ بازده بالا، به طور کلی در 98-100dB؛ نقطه نظر گسترده ای به منظور دستیابی به ویژگی های فوق، تولید کنندگان معروف جهان، تولید کنندگان هشت Immortals، قدرت های فوق العاده ای هستند.

روش های اصلی مورد استفاده عبارتند از:

اول، استفاده از مواد مغناطیسی جدید، استفاده از روش طراحی مدار مغناطیسی جدید. مانند طراحی مدار مغناطیسی SFG، که توسط JBL استفاده می شود که شامل تعادل شار مغناطیسی، کاهش القایی منبع هدایت درایو و هدایت گرما از تنظیمات ساختار جدید است. ماده مغناطیسی مورد استفاده بیش از 3.6MGsOe است. این اجازه می دهد تا بلندگو مقاومت در برابر قدرت افزایش ظرفیت، باس قوی تولید مثل، قدرت وجود دارد.

دوم، استفاده از مواد جدید مانند دیافراگم بلندگو با استفاده از تیتانیوم هوافضا، به دلیل اینکه فلز تیتانیوم فلز E · P شفاف تر است، مناسب برای تولید دیافراگم ثانویه با کیفیت بالا است. استفاده از بلندگو دیافراگم تیتانیوم، فرکانس بالا، بزرگتر شده است، ظرفیت قدرت تا حد زیادی بهبود یافته است. ساب ووفر از مخروط کامپوزیت با چگالی بالا لمینیت استفاده می کند. کویل صدای با سیم تخت، به علت خط مشی مسطح خط، استفاده از شکاف مغناطیسی بالا است، می تواند حساسیت بیشتری را دریافت کند. تکنولوژی اختراع شده توسط شرکت JBL، سایر شرکت های بزرگ نیز به دنبال آن بوده اند.

سوم، استفاده از شاخهای جدید، در تقویت صدا حرفه ای در استفاده طولانی مدت از بلندگوی شاخص شاخ، با نوع جدید سیلندر جهت جایگزین شده است. روش کلیدی شاخ جهت دار این است که شاخ از شکل متفاوتی از sidewall استفاده می کند، زیرا گذشته ساده خطی است که به یک فرمول تابع پیچیده و یکپارچه برای رسیدن به یک هدایت ثابت تبدیل می شود.

چهارم، استفاده گسترده از CAD CAD، CAM و CAT فن آوری، استفاده از تکنولوژی مدرن برای بهره گیری از پتانسیل بلندگو های سنتی، عالی محصولات بلندگو. محصولات نماینده مانند مجموعه سخنرانان حرفه ای شرکت، سری سخنران حرفه ای SR حرفه ای.

بلندگوهای بلندگو AV

به طور عمده به سخنران برای خانواده سیستم صدای بلند، کارائوکه، سالن رقص و سیستم بلندگوهای صفحه اصلی تئاتر اشاره دارد. سخنرانان AV در سالهای اخیر پیشرفت زیادی کرده اند، محصولات جدید همچنان در حال ظهور هستند. شرکت های بزرگ بلندگو جهان فرم های گوناگون سخنرانان بلندگو AV را معرفی کرده اند. آنها نه تنها پیشرفته فنی، بلکه از مدل سازی عملی، حساسیت را بهبود می بخشد، محدوده دینامیکی را گسترش می دهند، باند فرکانس پخش و پاسخ های گذرا خوب و دیگر ویژگی های فنی گسترش می یابد.