گوانگدونگ TIDEDAY صنعتی شرکت با مسئولیت محدود

محصول با کیفیت بالا, خدمات حرفه ای, تامین کنندگان هسته بلوتوث!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
بلندگو بلندگو دانش
- Jul 05, 2017 -

بلندگو بلندگو دانش

دانش سخنرانان 1

یک بلندگو یک دستگاه الکتریکی است که سیگنال های الکتریکی را به سیگنال های صوتی تبدیل می کند. به طور خاص، کار بلندگو در واقع تبدیل یک محدوده خاصی از سیگنال های قدرت صوتی از طریق مبدل (تن انرژی مکانیکی انرژی) به صداهای قابل شنیدن با اعوجاج کوچک و کافی سطح فشار صدا است.

بسیاری از انواع سخنرانان، طبقه بندی نیز متنوع است، به طور کلی با توجه به اصل کار، شکل دیافراگم و محدوده فرکانس صدا برای طبقه بندی.

اول، ساختار بلندگو

رایج ترین رایج های ما سبد های مخروطی الکتریکی هستند. بلندگوهای مخروطی الکتریکی که قبلا سخنرانان مخروطی گفته بودیم، اگر چه دیافراگم همچنان مخروط اصلی است، اما در عین حال دیافراگم های بسیاری از پلیمرها، دیافراگم فلزی با یک بلندگو مخروطی نامیده می شود. سخنران مخروطی شکل تقریبا شامل سه بخش است:

1، سیستم ارتعاش (صفحه ارتعاش <مخروط، فیلم="" صدا="">، کوئل صدا).

2، سیستم مدار مغناطیسی (آهنربای دائمی <مغناطیسی>، پایه <یوک u="" آهن="" یا="" آهن="" t،="" صفحه="" ی="" مغناطیسی="">).

3، از سیستم کمکی (قسمت مرکزی فیلم)، حوض، پد، پد، تخته ترمینال) پشتیبانی می کند.

اطلاعات فوق سه سیستم اصلی فوق:

1، صدای کویل: صدای کویل یک واگن مخزن مخروطی است، یک سیم مسی بسیار نازک (مس / آلومینیوم) تقسیم به دو لایه (چهار) در اطراف استخوان به علاوه (کاغذ / آلومینیوم / فیلم، و غیره) به طور کلی در اطراف چند ده دور، قرار داده شده در قطب مغناطیسی و دیسک مغناطیسی تشکیل شده توسط مظنونان مغناطیسی. سیم پیچ صدای زنگ و مخروط با هم، هنگامی که سیگنال جریان صدا را به سیم پیچ صدا، صدای کوئل صدا ارتعاش رانندگی ارتعاش مخروط ثابت.

2، حلقه تاشو (لبه flange): حلقه تاشو برای اطمینان از اینکه مخروط در طول حرکت محوری بلندگو، برای محدود کردن حرکت جانبی و تنظیم، و مانع از مخروط قبل و بعد از گردش خالی نقش است. علاوه بر مواد مخروط معمولا استفاده می شود، بلکه از پلاستیک، لاستیک طبیعی، و غیره استفاده می شود، پس از اتصال داغ در مخروط.

استحکام یا انعطاف پذیری ایجاد شده توسط کانستر و موج کششی بر سرعت حرکت مخروط تاثیر می گذارد. برای انعطاف پذیری کامل شاخ، موج ولتاژ حدود 80٪ را فراهم می کند، تعلیق حدود 20٪ عملکرد است، کار اصلی این است که کویل صوتی را در مرکز شکاف بین قطب قطعه حفظ کند، اما برای لبه حالت ارتعاش مخروطی، تعلیق ناشی از اثر محرک بسیار مهم است، ضخامت تعلیق و انتخاب درام مواد توانایی تغییر پاسخ شاخ به چرخش مخروط و توانایی جلوگیری از پشت مخروط از بازتاب می تواند ترکیبی از دامنه و فاز در حالت پیچ خورده را تغییر دهد، و آن را یک جزء کامل از مخروط و یک ابزار برای پاسخ.

3، مخروطی (کاغذ درام): دیافراگم مخروطی شکل مخروطی مخروطی شکل مخروطی شکل استفاده می شود در مواد مختلف، به طور کلی فیبر طبیعی و فایبر ساخته شده است دو دسته. فیبر طبیعی اغلب از پنبه، چوب، پشم، ابریشم و غیره استفاده می کند، فیبر ساخته شده از منسوجات فقط از راشون، نایلون، فیبر شیشه ای و ... استفاده می شود. همانطور که مخروط سخنران دستگاه تابش صدا است، به میزان قابل توجهی عملکرد صدای بلندگو را تعیین می کند، بنابراین مهم نیست که چه نوع مخروطی کاغذ، نیاز به هر دو سبک و استحکام خوب است نه به دلیل دمای محیط، تغییر رطوبت و تغییر شکل

4، قرصهای مرکزی (موج الاستیک): مرکزی قرصهای مورد استفاده برای حمایت از کویل صوتی و مخروطی از محل اتصال برای اطمینان از اینکه عمودی و بدون چروک است. بسیاری از حلقه های متمرکز بر روی دیسک مرکزی وجود دارد به طوری که کویل صوتی در شکاف مغناطیسی به صورت آزاد و بدون حرکت می کند تا اطمینان حاصل شود که سیم پیچ صدا با صفحه ی مغناطیسی برخورد نمی کند. پوشش گرد و غبار بر روی قطعه مرکزی برای جلوگیری از افتادن گرد و غبار خارجی از میدان مغناطیسی است، به طوری که از گرد و غبار و اصطکاک کویل صوتی جلوگیری شود، بلندگو باعث ایجاد صدای غیر طبیعی می شود.