گوانگدونگ TIDEDAY صنعتی شرکت با مسئولیت محدود

محصول با کیفیت بالا, خدمات حرفه ای, تامین کنندگان هسته بلوتوث!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
بلندگو بلندگوی دو طرفه فرکانس
- Aug 02, 2017 -

بلندگو بلندگوی دو طرفه فرکانس

عمدتا اشاره به سخنران برای خانواده سیستم های صوتی بالا وفاداری کارائوکه کارائوکه سالن رقص و بلندگوهای سینمای خانگی سیستم صدای بلندگو. زبان پیشرفت زیادی در سال های اخیر ساخته شده است، همچنان محصولات جدید به ظهور است. شرکت های عمده سخنران جهان معرفی اشکال گوناگون از زبان سخنران. آنها نه تنها عملکرد فنی پیشرفته اما همچنین از مدل سازی عملی بهبود حساسیت، گسترش دامنه پویا، گسترش باند فرکانس پخش و خوب پاسخ گذرا و دیگر ویژگی های فنی.

بلندگو بلندگوی دو طرفه مشترک: با باران 8 اینچ و یا ساب ووفر 6.5 اینچ با تویتر گنبد. به عنوان سخنران عمومی فرکانس پایین آن نیاز به بلندگو واحد است طیف گسترده ای از لرزش پیستون بدون لرزش، به منظور حصول اطمینان مورد نظر directivity و فاز ویژگی. شرکت های تکیه بر علاقه مندان به دنبال الزامات باس و بلندگو بلندگو دمبل با دو پوشه ساب ووفر 8 اینچ یا 6.5 اینچ بین واحد تویتر گنبد، طراحی شده برای تقویت باس را توسعه داده اند. سه راه بلندگو سخنرانان: در فرکانس دو طرفه بر اساس افزایش از واحد midrange استفاده برای استفاده کامل از واحد پیستون باند فرکانس ارتعاش، کاهش اعوجاج، بهبود قابلیت حمل قدرت است.

یکی دیگر از ویژگی های قابل توجهی از بلندگو عملکرد خوب ضد نشت مغناطیسی، مدار مغناطیسی باید طراحی محافظ مغناطیسی به اطمینان حاصل شود که ویدیو تصویر تاثیر نمی گذارد. امروز محبوب استریو چند بعدی و خانه تئاتر سیستم اشاره به تئاتر جلوه های صوتی و تصویری در عمومی خانواده نشان می دهد صدای فراگیر است و بخش بسیار مهم است.

حالا صدای فراگیر محبوب در بازار به دو نوع تقسیم می شود، یکی را از اوایل تکامل "چهار کانال" به جهت منطق دالبی صدای فراگیر است. دیگر اولین بار توسط شرکت DSP صدای فراگیر است. DSP صدای فراگیر این است که استفاده از تکنولوژی پردازش دیجیتال برای شبیه سازی فضای متفاوت جلوه های صوتی. این جبهه, مرکز, نشانگر عقب بلندگو صدا به تعادل، با اشاره به ایده آل نیاز به. مهندسین بخش الکترو آکوستیک بی امان تلاش به منظور بهبود عملکرد بلندگو را ساخته اند. از طریق نظام طراحی، آزمایش و شبیه سازی، ما شده اند کاوش در اسرار جهان بلندگو و حصول اطمینان از پارامترهای عینی بلندگو مهم هستند و وضعیت های لازم.

نمایندگی محصولات مانند JBL را خانه تئاتر بلندگو بلندگو سیستم، از جمله کانال اصلی جلو، مرکز کانال کانال و ساب ووفر مجموع 7 بلندگو را احاطه می کرده. کانال اصلی جلو با دو ووفر با 200 متر دو واحد midrange 127mm، تیتانیوم توپ گنبد واحد و ترومپت تویتر. تویتر بوق هنگام استفاده از حالت فیلم استفاده کنید. حالت فیلم با استفاده از تویتر شاخ، لذت بردن از موسیقی هنگام استفاده از تیتانیوم دیافراگم گنبد. پخش صدا با کیفیت طراحی بسیار جامع است استفاده از اکولایزر صدای چند کاناله و اکولایزر 7 کانال صدا با کیفیت استفاده از فن آوری دیجیتال در فضای کوچکتر خانواده تئاتر با شکوه ايجاد صدا.

ساب ووفر

در گذشته، به منظور دستیابی به خروجی باس درست طراحان گلدان های بزرگ هر جا که ممکن است استفاده کنید. مانند KLIPSCH شرکت 27 اینچ ساب ووفر; EV شرکت توسعه 30 اینچ مخروطی شکل ساب ووفر و غيره. در سال های اخیر رونق بازار صوتی سینمای خانگی در تحقیق و توسعه از ساب ووفر بزرگ دامنه رانده است. نماینده محصولات: AURASOUND نئودیمیم شعاعی شرکت سیستم مغناطیسی ساب ووفر 18 اینچ.