گوانگدونگ TIDEDAY صنعتی شرکت با مسئولیت محدود

محصول با کیفیت بالا, خدمات حرفه ای, تامین کنندگان هسته بلوتوث!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
بلندگوی تلفن همراه بانک بلندگو تلفن همراه دستگاه
- Jun 13, 2017 -


Speaker Bank Power Power موبایل دستگاه را شارژ کنید

شارژ موبایل برق یک بانک قدرت یک دستگاه است که می تواند دستگاه تلفن همراه را مستقیما شارژ کند و واحد ذخیره سازی خود را داشته باشد. دسته های اصلی بازار برای تنظیم آیفون از گنجینه قابل شارژ و گنجینه قابل شارژ چند منظوره طراحی شده است، اما حتی اگر آیفون اختصاص داده شده است، پیکربندی پایه از خروجی استاندارد USB، پایه می تواند بازار تلفن همراه رایج، MP3، MP4، PDA، هدست بلوتوث، دوربین های دیجیتال و دیگر محصولات دیجیتال، G'FIVE Kivu تولید شده توسط هزینه گنج نیز با یک کابل داده مشترک USB میکرو رابط، هر دو عملکرد شارژ مجهز شده است.

پلاگین شارژر قدرت تلفن همراه خود می تواند به طور مستقیم از طریق منبع تغذیه AC تلفن همراه را شارژ کند و دستگاه ذخیره سازی خود را داشته باشد که معادل مخلوط شارژر و باتری پشتیبان است. در مقایسه با منبع تغذیه پشتیبان، می تواند دستگاه یک پلاگین شارژ را ساده کند، و در مقایسه با شارژر خود دارای دستگاه ذخیره سازی خاص خود است، شما نمی توانید به طور مستقیم در قدرت و یا زمانی که محصولات دیجیتال به ارائه قدرت آماده به کار.

قدرت شارژ تلفن همراه قدرت تعریف آن آسان است حمل قدرت بزرگ قابل حمل قدرت قابل حمل است. این یک مجموعه از ذخیره سازی، افزایش، مدیریت شارژ در یکی از دستگاه های قابل حمل است.

گنج شارژر همراه نیز به نام "باتری خارجی"، "باتری پشتیبان"، "همراه شارژ دیجیتال" نامگذاری شده است؛ همچنین نام بسیار شخصی: "همراه تلفن" است. "قدرت موبایل" مفهوم محصولات دیجیتالی با محبوبیت و رشد و توسعه سریع است و نقش آن در هر زمان و هر کجا به تلفن همراه یا محصولات دیجیتال برای ارائه قابلیت شارژ است.

معنای واقعی شارژر برق همراه اساسا باتری لیتیوم پلیمر به عنوان یک واحد ذخیره سازی است. این یک دستگاه ذخیره سازی پلیمر باتری لیتیوم است، از طریق کنترل ولتاژ IC تراشه و سپس با اتصال سیم برق به شارژ یا ذخیره سازی و پس از آن می توانید از شارژ باتری ذخیره می شود، هزینه های گنجاندن در بازار نیز نسبتا نادر است، بیشتر بسیاری از باتری پشتیبان، گنج شارژ نامیده می شود.

بازار باتری موبایل شارژر نیز نسبتا نادر است، تولید کنندگان عموما از استفاده عمومی از باتری های لیتیوم 18650 و باتری های لیتیوم پلیمری بالا، باتری های لیتیوم پلیمر پیشرفته با باتری لیتیوم 18650 نسبت به امنیت بهتر استفاده می کنند. در مورد اقتصاد اجازه استفاده از سطوح بالای باتری های لیتیوم پلیمر را می دهد.

باتری لیتیوم معمولی مزایای استفاده از باتری های باتری لیتیوم معمولی: چرا که زمان توسعه نسبتا طولانی است، قیمت باتری خیلی پایین است. معایب: باتری بیشتر تعمیرات را انجام می دهد، زیرا دلایل فرآیند، میزان مشکلی و سرعت شکست بالا است. این سیستم بزرگ، وزن سنگین، عمر کوتاه و ممکن است باعث انفجار شود، که کمبودهای بسیار مهیج است، قدرت اصلی تلفن همراه این نوع باتری ها را به طور مداوم قطع می کند. در روزهای آینده، این باتری لیتیوم معمولی به تدریج از مرحله تاریخ دور خواهد شد.

باتری های باتری: باتری های لیتیوم یون را می توان به باتری های لیتیوم یون مایع (به نام LIB) و باتریهای یون لیتیوم پلیمر (به نام LIP) تقسیم بندی کرد، با توجه به باتری های الکترولیت لیتیوم مورد استفاده در باتری های مختلف لیتیوم یون. باتری های لیتیوم یون پلیمر که در مواد مثبت و منفی و یون های لیتیوم مایع استفاده می شوند، یکسان هستند، مواد کاتد را می توان به اکسید کبالت لیتیوم، اکسید منگنز لیتیوم، مواد تراریوم و فسفات آهن لیتیوم تقسیم کرد، کاتد گرافیت، باتری کارها نیز اساسا همانند است. تفاوت اصلی این است که الکترولیت یک لیتیوم مایع باتری مایع با الکترولیت مایع متفاوت است و باتری لیتیوم یون پلیمر به جای آن الکترولیت پلیمری جامد است و این پلیمر می تواند خشک شود و می تواند کلوئیدی باشد الکترولیت کلوئیدی پلیمر.