گوانگدونگ TIDEDAY صنعتی شرکت با مسئولیت محدود

محصول با کیفیت بالا, خدمات حرفه ای, تامین کنندگان هسته بلوتوث!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
هدفون بی سیم گوشی
- Jun 22, 2017 -

هدفون بی سیم گوشی

بلوتوث

اولین فن آوری بلوتوث محیطی، یک هدست بیسیم است. بر طبق برنامه اریکسون این هدست برای گوشی های Ericsson T28 در ماه ژوئیه سال 2000 عرضه شد. محصولات نوکیا و موتورولا باید تا اواخر سال 2000 صبر کنند. در آن زمان، تا زمانی که گوشی خود را با استفاده از لوازم جانبی بلوتوث و هدفون بلوتوث شما می توانید گوشی را در جیب قرار دهید، دستان آزاد شدن تماس، یا حتی فقط یک دکمه در هدست برای پاسخ دادن به تماس، را فشار دهید. علاوه بر این، از آنجا که T28 دارای عملکرد تشخیص صدا است، شما به سادگی می توانید یک تماس بگیرید تا برخی از فراخوانی های معمول را فراخوانی کنید. یکی دیگر از نقطه فروش هدست این است که هدست بلوتوث به مراتب کمتر از حد معمول هدست گوشی تولید می کند، تولید کنندگان این فرصت را دارند تا به شدت مزایای سلامت خود را ارائه دهند.

اما موقعیت بلوتوث قدرت کم، انتقال بی سیم نزدیک است، در آینده از لوازم الکترونیکی مصرفی هنوز یک فضای کاربردی بزرگ است. این تلفن های همراه و PDA و سایر وسایل حمل و نقل شخصی برای بزرگترین بازار برنامه های کاربردی خواهد بود. براساس برآوردهای In-Stat، تا سال 2005، تلفنهای همراه 71 درصد از کل برنامههای بلوتوث را شامل میشوند، به دنبال رایانههای شخصی و کارتهای هوشمند به میزان 14 درصد، هدفون 6 درصد است. تحلیلگران اشاره کردند که با پیشرفت فناوری بلوتوث و کاهش هزینه چیپ ست، بلوتوث و Wi-Fi با نیمی از بازار ارتباطات بی سیم کوتاه مدت ادامه خواهد یافت.

هدست بیسیم مخصوص مینیاتوری خیره کننده در مقایسه با هدست بلوتوث غیر نظامی و صنعتی می تواند به عنوان تنوع متنوع شناخته شود. اما در واقع این هدست ها از جنبه های ارتباطات و الکترونیک آن است و بسیار خاص نیست، احتمالا هنوز هم مربوط به زمینه آکوستیک است.

این نوع هدست، کل سیستم می تواند برای سیستم تجزیه و تحلیل سیستم ارتباطات رادیویی ساده و دوبلکس کم قدرت باشد. به طور کلی توجه به بازگرداندن کیفیت صدا وفاداری، ظاهر نفیس، دوست داشتنی. نسبتا، هدست بیسیم صنعتی به دلایل زیست محیطی، طراحی قابلیت اطمینان تمرکز بیشتر بر عملکرد.

در مدار، سطح بالاتر محصول در فرآیند انتقال پردازش، ادغام کلی فن آوری فشرده سازی آنالوگ یا دیجیتال، مدولاسیون استفاده شده از جمله انواع RF RF، مادون قرمز، سنجش صوتی خالص. استفاده از انواع رادیو، استفاده از محصولات فوق العاده بالا یا محصولات فن آوری بلوتوث (900 مگاهرتز - 2.4GHz، و غیره) می تواند نسبتا مطلوب تر شاخص های فنی نیز مطابق با الزامات سبز است، که در واقع نشان دهنده زمینه یک جهت مهم توسعه.

همانطور که در شکل نشان داده شده است، این پخش کننده پخش تلویزیونی با هدست بلوتوث کامل duplex، با استفاده از فن آوری پردازش مدولاسیون فشرده سازی فشرده سازی دیجیتال فشرده با فرکانس پایین قدرت FSK، در فرکانس 20Khz-20KHz فرکانس شنوایی انسان دارای درجه بالا کاهش شاخص و ضد- عملکرد ضعیف کار کلی در گروه 863 مگاهرتز UHF، حلقه فاز قفل PLL برای عملکرد ثابت RF، محیط کلی، فاصله ارتباطات قابل اعتماد بیش از 150 متر است.

به طور کلی، برنامه نویسی پالس انعطاف پذیر (ADPCM) اغلب برای کاهش میزان انتقال سیگنال های گفتاری دیجیتال به منظور دستیابی به یک پهنای باند بسیار بهتر RF یا روش مدولاسیون پیشرفته برای دستیابی به یک اثر انتقال فشرده سازی صدای دیجیتال با کیفیت بالاتر استفاده می شود. . ) یا مدولاسیون افزایشی شیب مداوم (CVSD)، و غیره برای پردازش سیگنال. این طرح ها بر اساس کدگذاری دیفرانسیل هستند و مفهوم اصلی این است که به جای ارسال مطلق مقدار نمونه، تفاوت بین نمونه فعلی و نمونه قبلی ایجاد شود.