گوانگدونگ TIDEDAY صنعتی شرکت با مسئولیت محدود

محصول با کیفیت بالا, خدمات حرفه ای, تامین کنندگان هسته بلوتوث!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
پوشیدن بیش از حد گوشواره همچنین می تواند تغییرات در کیفیت صدا ایجاد کند
- Aug 14, 2017 -

گوشی فوق العاده سایش می تواند تغییرات در کیفیت صدا ایجاد کند

تولیدکنندگان هدستها، سوکتهای صوتی هدفون تعمیرات صوتی متال پوشش فلزی به طور کلی بسیار نازک است، اگر تعداد پلاگین، سطح به زودی پوشیدن، سایش بیش از حد منجر به تغییر در کیفیت صدا، و یا تماس بد و غیره، پس از آن توصیه می شود که هدست را خاموش نکنید، بسیاری از هدفون ها در حال حاضر پلاگین طلایی را انتخاب می کنند، بنابراین برای مقاومت در برابر سایش و پاره شدن، برای اطمینان از اتصال خوب مفید است.

2. اگر کابل هدفون خارج از آسیب، به طور مستقیم بر زندگی سیم در داخل تاثیر می گذارد. اگر چه استفاده از مواد متفاوت است، اما کاهش می یابد و یا متعلق به محصولات لاستیک، بنابراین توجه به برخی از تعمیر و نگهداری محصولات لاستیکی، مانند گریس، اسید، قلیایی و دیگر چیزهای آلوده سیم، در زمان های مختلف به استفاده از یک حوله خشک تمیز.

3. تولید کنندگان هدست، درجه حرارت و رطوبت بیش از حد بالا است و یا رطوبت بیش از حد آسیب هدست را، به ویژه در دیافراگم در عملکرد واضح ترین. بنابراین هدفون های نزدیک به این مکان ها را ایجاد نکنید. مانند نور مستقیم خورشید، آتش، آب و غیره.

تولید کننده هدست که هدفون را نباید در جعبه ذخیره سازی یا کیسه ذخیره سازی ذخیره کنید تا هدست خشک شود، هر دو برای جلوگیری از گرد و غبار در بلندگو بر کیفیت صدای تاثیر می گذارد، بلکه برای جلوگیری از شکستن خطوط هدست.

1. جلوگیری از افتادن با هدست. تولید کنندگان عمده فروشی هدست، مردم یک بار به وضعیت خواب عمیق به ناخودآگاه طرف مقابل را عوض می کنند، بدن مکررا پیچیده ممکن است در بخشی از ترشی در مچ دست (یا بازو)، مچ دست در کویل و گوش هر دو گوش پیچ و تاب بدن حرکت در همان زمان تشکیل یک کنتراست قدرت، قطع خط هدست. برای آن شاخه های گوش از کاتتر برای "وزن سنگین" یک بار بازی ممکن است از آنچه، چه اسفنج مجموعه ای، مجموعه لاستیک مجموعه آه یک علت دائمی خواهد مرد!

2. تجزیه و تحلیل تولید کنندگان عمده فروشی هدست، قبل از پایان خط قبل از خط باید ساخته شود تا اطمینان حاصل شود که هر دو انتهای خط (نزدیک به انتهای دستگاه هدست و نزدیک به انتهای پلاگین) در حالت میکرو مستقیم ، و یا راه رفتن زمانی که چهار خط تکان دادن هدست تکرار خم شدن پیشروی به شکست (سیم فلزی بزرگترین تابو تکرار خم شدن است).

3. بسیاری از گوشی ها با پوشش محافظ (یا جعبه محافظ) همراه می شوند، زیرا سازندگان برای ایجاد نقش خاصی در حفاظت طراحی شده اند، بنابراین استفاده از محافظ محافظ می تواند تا آنجا که امکان دارد، نگه داشتن هدست بدون خسارت. هر دو گرد و غبار و می تواند از آسیب جلوگیری کند، به اهداف دو هدف، چرا نه!

4. تولید کنندگان هدست عمده فروشی برای جلوگیری از مایع خوردگی مایع به بدن خط. عرق مردم حاوی خوردگی است، جدی می تواند باعث برش ترشی شود، بنابراین هدفون باید تا حد امکان قبل از لباس محفظه ترشی در اطراف بدن باشد.