گوانگدونگ TIDEDAY صنعتی شرکت با مسئولیت محدود

محصول با کیفیت بالا, خدمات حرفه ای, تامین کنندگان هسته بلوتوث!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
هدفون بی سیم گوشی
- Jun 06, 2017 -

هدفون هدفون هدفون هدفون هدفون هدفون هدفون

مرکز تحقیقات هوشمند از توسعه صنعت صوتی، هدست بیسیم هنوز به عنوان یک چیز جدید در نظر گرفته شده، توسعه زمان طولانی نیست، هنوز هم در حال افزایش است، کاربر نیاز به ادامه به بهبود، انتظارات کاربر از هدست بی سیم است همچنین بهبود، این آزمون جدید صنعت است.

در حال حاضر کاربران از نقطه نظر داده ها بیشتر از نگرانی ها در مورد چندین مورد از جمله کیفیت صدا، استقامت و قابلیت انتقال بی سیم برخوردار هستند، ظرفیت انتقال بی سیم پایه قادر به برآوردن نیازهای اکثریت قریب به اتفاق کاربران و صدا کیفیت و استقامت وجود دارد پتانسیل زیادی برای افزایش، اگر شما از این دو نقطه شروع به افزایش، من به آینده اعتقاد دارم، جذب چشم کاربر بسیار آسان خواهد بود. [1]

یک هدست یک جفت واحد تبدیل است که سیگنال های الکتریکی را از دستگاه پخش رسانه ای یا گیرنده پذیرش می کند و آن را تبدیل به صدایی می کند که می تواند توسط بلندگوی نزدیک به گوش شنود شود. هدست به طور کلی از دستگاه پخش رسانه قابل جدا شدن است و توسط یک پلاگین متصل می شود. مزیت این است که شما می توانید به صدا به تنهایی بدون تاثیر بر دیگران گوش کنید؛ شما همچنین می توانید صدای محیط اطراف را جدا کنید و برای افرادی که از آن در محیط پر سر و صدا در استودیو، DJ، مسافرت، ورزش و غیره استفاده می کنند مفید است. هدست در اصل برای تلفن و رادیو استفاده می شود، اما با محبوبیت دستگاه های قابل حمل الکترونیکی، هدفون ها برای تلفن های همراه، واکر ها و رادیوها مورد استفاده قرار می گیرند. بازی های ویدئویی قابل حمل و پخش کننده های صوتی دیجیتال.

از توسعه صنعت صوتی، هدست بیسیم هنوز به عنوان یک چیز جدید در نظر گرفته شده، زمان توسعه طولانی نیست، هنوز در حال افزایش است، کاربر نیاز به ادامه به بهبود، انتظارات کاربر از هدست بی سیم نیز بهبود می یابد، که صنعت آزمون جدید است.

هدست یک نماد صدای قابل حمل شخصی است. هدفون های تلفن همراه به دو استاندارد تقسیم می شوند: استاندارد OMTP اغلب به عنوان استاندارد ملی نامیده می شود، CTIA استاندارد بین المللی است. هدفون با توجه به روش های تبدیل آنها، عمدتا: حرکت کویل، حرکت آهن، الکترواستاتیک و دیگر مغناطیسی. از عملکرد ساختاری طبقه بندی می توان به نیمه باز و بسته تقسیم کرد. از نوع سایش عبارتند از گوش، گوش و سر نوع earbud؛ از تعداد افرادی که دارای یک هدست تک و هدفون چند نفره هستند؛ متفاوت از منبع، می تواند به هدفون های فعال و هدفون های منفعل تقسیم شود؛ هدفون های فعال اغلب به عنوان هدفون کارت اشاره می شود.

محدوده قیمت هدست در چند دلار - صدها هزار یوان محدوده، قیمت عمومی به طور کلی حدود 20 یوان، قیمت کمی نسبت به حدود 400 یوان، اگر آن را به پوشیدن قیمت معمول بالاتر است بالاتر هدفون، مانند برخی از بالا علامت های تجاری هدفون محدود تولید قیمت می تواند به ده ها هزار یوان یا بیشتر بروید.