گوانگدونگ TIDEDAY صنعتی شرکت با مسئولیت محدود

محصول با کیفیت بالا, خدمات حرفه ای, تامین کنندگان هسته بلوتوث!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
طبقه بندی از بلندگوی بلوتوث
- Dec 27, 2016 -

درجه اول بر اساس تلفظ و استفاده می تواند به چند تقسیم می شود.
رده: تک لوله کوچک قابل حمل
مینی بلوتوث قابل حمل بلندگو تلفظ واحد عمدتا شاخ شاخ + رادیاتور باس، فاز سوراخ و شاخ + شاخ دیافراگم نوع و غیره است. عملکرد به تک لوله مینی بلوتوث سخنرانان و در فضای باز بلندگوهای بلوتوث مینی تقسیم و غيره.
تک لوله مینی بلوتوث بلندگو
بلندگوی بلوتوث شروع در این بلندگوی بلوتوث تک لوله ساده موفق ترین. ساختار ساده، بدون پشتیبانی فنی ویژه، جذب تعداد زیادی از تولید کنندگان به علت قیمت ارزان آنها بسیار محبوب است با جدید بلوتوث رئیس جمعیت دوست دارد، و آن است زبان بی شماری در بازار. مردم را درک و آشنا با بلندگوی بلوتوث بدون کمک کوچک ساخته شده است. اما به دلیل آن اتاق صدا حفره خیلی کوچک است محصول همگن محدودیت های کم قیمت به شرایط خود، کیفیت صدا بلندگو دشوار برای شکستن، نسبتا کوتاه عمر باتری را بیشتر در 2-3 ساعت علل بلندگو استفاده از محدودیت بیشتر تنها می توان در یک مکان ثابت است. بنابراین ارزان و مشترک بلندگوی بلوتوث تک لوله باعث آسان برای عموم مردم برای خرید بسیاری از کاربران آن در کیفیت صدا، لازم نیست.
تک سیلندر کوچک بلندگوی بلوتوث در فضای باز
از مینی مشترک بلندگوی بلوتوث مشکل شرایط محیط زیست در فضای باز، در فضای باز بلندگوی بلوتوث مینی به وجود می آیند. بی سیم، قابل حمل، خانه برای استفاده در فضای باز می تواند می تواند نیازهای اساسی ضد آب مقاوم در برابر خرد به ورزش در فضای باز ساده برآورده اما همچنین به دلیل محدودیت اندازه بسیار کوچک است کیفیت صدا canand #39; t دستیابی به موفقیت تنها پیشرفت عمده در قابلیت حمل و ضد آب در پاییز، 3 تا 5 ساعت عمر باتری در محدوده فقط برای فعالیت در فضای باز و مختصر باشد. بلندگوی بلوتوث در فضای باز به عنوان یک محصول انتقالی، قیمت آن نسبتا ارزان است. مزیت اصلی این نوع بلندگو است جمع و جور، قابل حمل، حمل آسان، اما کیفیت صدا ضعیف باس کوتاه عمر باتری و کاستی های دیگر با جیب در طرف دیگر است.
دسته دوم: دو بلندگوی کیفیت صدا را با ترکیب کاملی از قابلیت حمل
بلندگوی بلوتوث این با توجه به تلفظ واحد وجود دارد دو لا سل
کارشناسی دو شاخ + دیافراگم، دو بلندگو + پایین سوراخ دو بلندگو + دو غشاء و غيره. عملکرد به بلندگوی بلوتوث مینی دوستانه و ورزشی در فضای باز بلندگوی بلوتوث تقسیم شده است.
بلندگوی بلوتوث مینی دوستانه
مگر اینکه شما استانداردهای حرفه ای بسیار بالا برای کیفیت صدا مورد نیاز این نوع بلندگو درجه بیشتر بهبود در کیفیت صدا می تواند اساسا دیدار با اکثریت قریب به اتفاق مردم استفاده را داشته است. کیفیت صدا خوب کوچک و قابل حمل، آن اساسا اندازه نخل، مناسب برای صفحه نمایش است، وجود دارد بسیاری از سبک های طراحی تفاوت بلندگوی بلوتوث خوب است. اما از آنجا که او نه به طور خاص طراحی شده است برای ورزش در فضای باز گرفتن دست، بدون آب افت مقاومت توابع، بنابراین سایت عمدتا استفاده می شود برای داخل ساختمان.
ورزش در فضای باز [1] برای upstarts سخنرانان بلوتوث در بازار است. سوء استفاده کرد تا به مونتاژ چند بلندگو در جلو است، سخنران خوب نگه برابر قابل حمل تنها می تواند برآورده داخلی و همچنین سالها در فضای باز استفاده می دیدار خواهد کرد. با توجه به شرایط بالا برای تخصص و مواد تنها نام تجاری عمده بازاریابان در طراحی و تولید جزئیات طرز کار مواد پژوهش، درجه پشتیبانی فنی. کیفیت صدا استانداردهای بالا می تواند دستیابی برتر عمومی بلندگوی بلوتوث، قادر است اکثر کاربران را برآورده می سازد. به دلیل نیاز به محیط های افراطی در فضای باز این نوع محصول در مواد خاص، معمولا با عملکرد سه ضد قوی [1] عمر باتری پایدار، به طور کلی بین ساعت 10 تا 20 طراحی شده. قیمت بین 400 ~ 1500 یوان. این ترکیب قابل حمل بلندگو صدا عملی و انطباق خوب، بازارهای بلندگوی بلوتوث تبدیل خواهد شد به جریان اصلی.
دسته سوم: بلندگوهای خانگی بزرگ
شاخ لازم به ذکر است برای بلندگوهای بلوتوث آن بزرگ خانه عمدتا در کیفیت صدا، قیمت نسبتا گران هستند. براساس تقاضای بالا برای پشتیبانی فنی و طراحی و تولید آن تجار بزرگ به طور کلی نام تجاری. بلندگوی بلوتوث این توسط uncapped دستیابی به موفقیت در کیفیت صدا دنبال و به کاربرانی که در بالا مورد نیاز برای کیفیت صدا به علت گران و بنابراین نسبتا کوچک را هدف قرار.