گوانگدونگ TIDEDAY صنعتی شرکت با مسئولیت محدود

محصول با کیفیت بالا, خدمات حرفه ای, تامین کنندگان هسته بلوتوث!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
مشخصات بلندگوی بلوتوث
- Dec 27, 2016 -

بیشتر هدست بلوتوث در بازار در حال حاضر، در حالی که بلندگوی بلوتوث نسبتا کوچک است. اصطلاح بلوتوث بلندگو واقع پروتکل انتقال بلوتوث به عنوان حامل برای انتقال داده ها از مجلس و به عنوان ترین دستگاه های تلفن همراه (تلفن همراه، لپ تاپ ها و رایانه های لوحی) مجهز به تراشه های بلوتوث متکی به شما نیازی به کابل داده یا اتصال کابل صوتی می تواند به سرعت به رسمیت شناخته شده، ساده عمل اتصال مناسب.
قضاوت از اجرای موسیقی با کیفیت دیسک فشرده داده ها (44.1 کیلو هرتز، 16 بیت نمونه میزان دقت) مقدار موثر داده های صوتی در مورد 1.4Mbit با کیفیت سی دی موسیقی منتقل شود، بدست آمده توسط به سادگی به خاطر سرعت انتقال در 2Mbit/ثانیه، بلوتوث andquot; 2.1 + EDRandquot; مشخصات اندازه کافی واجد شرایط. علاوه بر این، این محصولات اغلب استفاده از ساختار سنتی بلندگوی صوتی از بالغ، یکپارچه ماژول بلوتوث برای بازی های بی سیم، کیفیت صدا و بلندگو محصولات در همان سطح.
از نگاهی به مشخصات، در حالی که بلوتوث 3.0/4.0 استانداردهای مطرح شده بود اما سابق عمدتا در مدولاسیون فرکانس رادیویی بلوتوث به خط Wi-Fi است که در برنامه کنترل قدرت منعکس شده است، منعکس شده است که قدرت کم است، از هر دو نسخه نشان دهنده پیشرفت تکنولوژی بلوتوث، اما ارتباط کمی با برنامه های صوتی. تراشه در سطح برنامه های کاربردی، مناسب برای نسخه 3.0/4.0.
پروتکل جریان اصلی زبان با استفاده از بلوتوث استریو A2DP در 2012 و گوشی های هوشمند دستگاه قرص پشتیبانی از پروتکل A2DP پس استفاده از چشم انداز، بلندگوی بلوتوث بدون هر گونه موانع.