گوانگدونگ TIDEDAY صنعتی شرکت با مسئولیت محدود

محصول با کیفیت بالا, خدمات حرفه ای, تامین کنندگان هسته بلوتوث!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
بلندگوی بلوتوث معرفی
- Dec 27, 2016 -

بلوتوث ارزان ظرفیت بزرگ کوتاه از راه دور بی سیم ارتباطات استاندارد است. بلوتوث لپ تاپ است لپ تاپ قابلیت های بی سیم بلوتوث است. نام بلوتوث است که هنوز یک افسانه است. در قرن دهم، شاهزادگان vied برای برتری در شمال اروپا، دانمارک شاه ایستاده بود، در تلاش خود را untiring، خونین جنگ متوقف شد، همه طرف در میز مذاکره نشسته. از طریق ارتباطات شاهزادگان دشمنی خود را تبدیل به دوستان. چون پادشاه دانمارک را دوست دارد به خوردن زغال اخته، آنقدر که دندان هایش آبی رنگ شده، معروف به شاه بلوتوث پس مترادف با ارتباط بلوتوث. در حال حاضر، 1000 سال بعد، هنگامی که معرفی ارتباطات بی سیم جدید استاندارد و مردم استفاده بلوتوث به نام آن.
در سال 1995 اولین اریکسون بلوتوث شركت مفهوم. مشخصات بلوتوث با استفاده از فرکانس های مایکروویو 1 M بایت در هر دوم سرعت انتقال، انتقال حداکثر فاصله 10 متر با افزایش قدرت فرستنده تا 100 متر. فن آوری بلوتوث است که باز در مقیاس جهانی سازگاری بسیار خوب است، جهان را می توان از طریق شبکه بلوتوث ارزان یکپارچه.
فن آوری بلوتوث است نه تنها مورد استفاده در کامپیوتر، مانند تلفن های همراه دوربین های دیجیتال دوربین فیلمبرداری, چاپگر, فکس ماشین آلات, لوازم خانگی, مانند بسیاری از دستگاه های الکترونیکی با استفاده از تکنولوژی بلوتوث, اتصال بی سیم بدون نیاز به کشیدن دم (اتصال). با فن آوری بلوتوث از دکوراسیون جهانی، خانواده شیعه دیگر برای برق از سیم کشی و مشکلات; استفاده از لوازم برقی، بدون برای توده های بزرگ کنترل از راه دور و سردرد یک تلفن یا یک کلید ماشین را در همه می توانید; کردن، شرکت از مقدمات کار و خانواده خانه عکس هر زمان، هر کجا می توانید; پانچ و پرداخت بدون, از پرداخت امتیاز نزدیکی پس از آن، بدون درب می توانید به راحتی به پایان صف... استفاده گسترده از فناوری بلوتوث ما زندگی می کنند بسیار آسان.