گوانگدونگ TIDEDAY صنعتی شرکت با مسئولیت محدود

محصول با کیفیت بالا, خدمات حرفه ای, تامین کنندگان هسته بلوتوث!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
استفاده از بلندگوی بلوتوث
- Dec 27, 2016 -

2012 توسعه سریع بلوتوث گوشی های هوشمند و قرص کامپیوتر، عملکرد و ساخته شده است که مصرف کنندگان آگهی متنی در صفحه تحت تاثیر دوره اما سخنرانان و راه حل خوب است. برای این بخش از درخواست مصرف کنندگان در حال رشد است شنوایی یکی از مهم ترین ادراک انسانی است. هومیوپاتی و بلندگوی بلوتوث قابل حمل، انتقال ظاهر شیک بی سیم مصرفی مورد علاقه باشد.
و بر خلاف دیگر بلندگوهای بی سیم بلندگوی بلوتوث خود ویژگی منحصر به فرد است:
1 برنامه گسترده
مشخصات تکنولوژی بلوتوث جهانی، تلفن همراه یکپارچه، PDA هدفون بی سیم لپ تاپ خودرو تجهیزات پزشکی لوازم جانبی و دستگاه های دیگر، بنابراین زمانی که آداپتور بلوتوث، شما به راحتی می توانید دستگاه های Bluetooth برای انتقال داده و یا ارتباطات صوتی، به طور گسترده ای در دسترس، خوب سازگاری متصل.
2 آسان
بلوتوث تکنولوژی فوری، زیرساخت های ثابت را نیاز ندارد، و آسان به نصب و راه اندازی، اتصال بدون کابل، بسیار آسان برای استفاده، به سادگی تکمیل جفت شدن به استفاده قرار دهید، آستانه پایین تر عمل می کنند.
3، سرعت انتقال سریع
در مقایسه با روش های دیگر مانند مادون قرمز، بلوتوث انتقال پروتکل مزایای بارز در سرعت بلوتوث 4.0 نظری حداکثر سرعت تا 24مگابیت در ثانیه است، که آن ظرفیت کافی برای میزبان موسیقی نرخ بیت بالاتر را سرعت بالاتر کیفیت صدا، اطمینان حاصل شود.
4 فاصله متوسط انتقال
انتقال بلوتوث فاصله 10 متر یا کمتر است، به اندازه یک اتاق اتفاق می افتد و پارتیشن داده ها بسیار مناسب برای استفاده در منزل می توانید انتقال.
چون پروتکل انتقال بلوتوث و دیگر دستگاه های 2.4 G است اشتراک گذاری این فرکانس سیگنال باند با وجود مزیت های متعدد آن با این حال، این ناگزیر به سیگنال رخ می دهد دخالت منجر شود. علاوه بر این، بلوتوث فن آوری های رایگان، هر تولید کننده است که با استفاده از این تکنولوژی را به پرداخت هزینه ثبت اختراع به سازمان نیست و این هزینه ها منعکس خواهد شد در هزینه 2012 بلوتوث قیمت صدا هنوز هم بالاتر از محصولات معمولی است.