گوانگدونگ TIDEDAY صنعتی شرکت با مسئولیت محدود

محصول با کیفیت بالا, خدمات حرفه ای, تامین کنندگان هسته بلوتوث!

صفحه اصلی > در باره ما

گوانگدونگ TIDEDAY Industrial Co., Ltd.

TIDEDAY Randamp; D تیم در سال 2011 است که با تمرکز بر فناوری بلوتوث و محصولات دیجیتال Randamp; تنظیم شد D، تولید و بازاریابی. در سال 2014، گوانگدونگ TIDEDAY صنعتی سرهنگ محدود تاسیس شده و تبدیل به طلا عضویت ALIBABA. در سال 2015، TIDEDAY گذشت ISO9001 و BSCI در سال 2015 واجد شرایط محصولات و سیستم مدیریت سخت و نیز توسط شرکت ملی بالا TICH توسط ملک interllectural اهدا شد.

TIDEDAY گیاه خود 3000 متر مربع است و حرفه ای پیشرفته Randamp; D تجهیزات. TIDEDAY تیم تمرکز بر طراحی بشریت و اصرار innnovation به طور مستمر بر اساس محصولات مفهوم اصلی ما از بازار، TIDEDAY است که به ارائه محصولات عملی و ساده اما ظریف برای حل مشکلات زندگی روزانه مردم اختصاص داده شده است.

TIDEDAY محصولات سری گسترده مانند بلندگو (بلوتوث speaker、WIFI speaker、portable speaker、outdoor speaker、waterproof سخنران) 、earphones (blueooth earphone、business earphone、sports earphone、headphone) 、smart سایش محصولات (watch、smart هوشمند bracelet、bluetooth گربه) 、mobile لوازم جانبی (پوشش تلفن همراه printer、cables、mobile) و دیگر محصولات دیجیتال (قدرت bank、bluetooth صفحه کلید mouse、bluetooth). برای هر نوع TIDEDAY تیم خاص برای حمل بر روی تمام Randamp; D از طراحی برای تولید با کیفیت ما سیستم کنترل، بدینوسیله صمیمانه همکاران هر همکاری امکان هر گونه ارتباط استقبال می کنیم.

حالا TIDEDAY جهانی از استراتژی های بازاریابی بر اساس همکاری تیم عالی و محصولات را از بازار آغاز شده، در حال حاضر ما در حال حاضر فیلیپین شعبه شرکت در دبی شعبه شرکت در ایران شعبه شرکت/نان نینگ شعبه شرکت به منظور توسعه بازار بازار خاور میانه/آسیا و آمریکا متعلق به. ما به TIDEDAY را نماد شور/آفتاب/مد اختصاص داده شده است چشم انداز TIDEDAY به نماد زندگی زیبا به نام تجاری قبل از هر چیز در زندگی روزانه، TIDEDAY ماموریت این است که به استفاده از محصولات دیجیتال به نور کیفیت زندگی ارزش TIDEDAY: عمل در حال حاضر، اجازه دهید زندگی فوق العاده توسط جنبش!

5 سال آینده TIDEDAY را در خود ما سیستم های طراحی/کیفیت تمرکز کنترل سیستم/بازاریابی و بینش های مصرف کننده و سپس افزایش توانایی نوآوری ما گام به گام توسط همکاران، متحد شما را تبدیل به همکار ما خوش آمدید!